Фуражни кухни в България

Все повече български ферми внедриха висококачествените фуражни кухни и фуражни цехове RIELA. По този начин животновъдите сами произвеждат качествени фуражи за изхранване на стадата си, като си гарантират независимост при производството им.
Фуражните кухни Riela могат да бъдат от възможно най-малък капацитет, с основно ръчно механично управление,  до пълна автоматизация с прецизно дозиране.
Основно предимство на фуражните кухни Riela е възможността за надграждане. Базовите фуражни модули са много компактни и могат да бъдат постепенно надграждани с модули за съхранение на зърно, готова продукция и автоматизация на дозиране и смесване. Това позволява само с няколко натискания на управленски модул да се контролира дозирането и смесването до постигане на висококачествен фураж за животните, намалявайки времето, разходите и човешкия фактор.

Искате индивидуална оферта? Не се колебайте да ни изпратите запитване!